+90 (462) 326-9091
bilgi@megaprefabrikyapi.com
Uzun Sokak, Cinili Carsi,
No:104, 61040 - Trabzon

trabzon_prefabrik_ev_banner

Firmamız 2006 yılında MEGA PREFABRİK olarak faaliyete başlamış olup, güven iş anlayışı, tecrübe, güleryüzlü ve sıcak yaklaşımıyla hizmet vermektedir. Firmamız 2006`dan beri müşteri hizmeti, anlayışı yaptığı iş ve referanslarıyla sektöründe önder konumdadır.

prefabrik_ev_fiyati_4DENEYİM – TECRÜBE 

2006`dan bu zamana kadar firmamız makina, prefabrik, yedek parça, montaj, paketleme alanlarında başarıyla güveni bir arada yürütmüş ve yürütmeye devam etmektedir. Firmamız kendi imalatımız dışında, 2006-2014 yılları arası yaklaşık prefabrik olarak ( Taşaron usulü ) 500.000 m² den fazla iş bitirmiştirtir.

 

 

prefabrik_ev_fiyati_3FAALİYET ALANLARI

Konteyner,wc duş konteynerleri,güvenlik kabinleri, şantiye binaları, panel sistem, sandviç panel sistemler, prefabrik evler, tek katlı, çift katlı, çelik yapılar, özel çelik yapılar, prestij binaları, hangarlar, depolar, yaşam konteynerleri, taşınabilir ofis ve estetik yaşam alanları, bağ bahçe evleri, hobi yapıları, çelik konstrüksiyon ve daha bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

 

 

Mega Prefabrik YapiİNŞAAT VE İŞ MAKİNELERİ

İnşaat iş makinaları için kurucu firmamız tarafından yedek parça torna borwek kova, pim, burç, bom ve kaynak işlerinde siz degerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz